Řehořova, Praha

Pronájem vybavených bytů a moderních kanceláří

Typy

Jednotek

Byty

Moderní vybavené byty se světlou výškou 3 metry jsou rozdělené do pěti nadzemních podlaží. Před několika lety prošly kompletní rekonstrukcí, při které byl kladen důraz na praktické využití prostoru. Kuchyň je elegantně propojená s obývací částí, koupelny se nesou v čistých liniích. V bytech jsou špaletová izolační okna, dřevěné podlahy i nové páteřní sítě. Pokud máte zájem o pronájem bytu v Praze, tento koncept kvalitního bydlení vás nadchne.

Zjistit víc

Kanceláře

Šesté nadzemní podlaží je rozděleno na několik kancelářských jednotek s rozmanitými výměrami. Přímo na patře je společné sociální zázemí a sdílená kuchyňka s plnohodnotným vybavením. Výtahem se dostanete do pátého nadzemního podlaží, odkud už potom vedou schody ke kancelářím, takže komerční část nemá bezbariérový přístup.

Zjistit víc


O budově

Bytový dům poskytuje nájemní bydlení i pronájem kanceláře v Praze. Budova postavená v 19. století prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2017, ovšem některé historické architektonické prvky zůstaly zachovány. Koncept menších vybavených bytů je odpovědí na poptávku po cenově atraktivních bytech v centrální lokalitě. Praha 3 – Žižkov nabízí výbornou občanskou vybavenost a v okolí nechybí ani místa pro trávení volného času. V budově jsou k dispozici byty v dispozicích 1+kk, 2+kk, ale také 2+1 a 3+1. V podkroví se nachází kancelářské prostory pro drobné živnostníky, freelancery, poskytovatele služeb a malé společnosti.

image
image


O developerovi

Vše začalo zde. V areálu bývalých továren, kde navazujeme na Baťův odkaz a pokračujeme v jeho šlépějích zavedeného systému.

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.


1 828 m²

celková plocha

6

nadzemních podlaží

2017

rekonstrukce

Poslední novinky

Co se u nás děje.

blog image

Ohlédnutí se za rokem 2022

Kde je vůle, tam je cesta CREAM Real Estate je společnost, která má více než 20letou tradici a…

blog image

Bydlení v loftech je stále netradiční, přesto praktické

Stále poměrně netradiční, přesto praktické, využití prostoru. Loftové bydlení vzniklo v 60.…

blog image

Nově otevřená prodejna Albert ve 12. budově ve Zlíně

Otevření nové pobočky Albertu proběhlo 23. listopadu 2022 na 12. budově v ulici Jana Antonína Bati…

blog image

Na vědomost se dává, že MORAVÁK už je tu tři roky, sláva!

Multifunkční budova MORAVÁK nabízí exkluzivní kancelářské i obchodní prostory v plně…

Naše další nemovitosti