Řehořova, Praha

Pronájem bytů a kanceláří v historickém jádru prahy

Typy

Jednotek

Byty

V činžovním domě je 27 bytů, které nabízí moderní nájemní bydlení. Ve většině bytů je světlá výška 3 metry, v pátém nadzemním podlaží je světlá výška 2,8 metru. Byty prošly kompletní rekonstrukcí a disponují špaletovými izolačními okny, dřevěnými podlahami a novými páteřními sítěmi.

Zjistit víc

Kanceláře

V šestém nadzemním podlaží budova nabízí menší kanceláře v plochách od 8 m² do 30 m². Samozřejmostí je společné sociální zázemí a kuchyňka na chodbě, kterou mohou využívat všichni nájemci. Do šestého podlaží vedou buď schody, nebo i výtah z přízemí.

Zjistit víc


O budově

Činžovní dům nabízí nájemní bydlení a kanceláře za dostupné ceny. Budova z 19. století prošla v roce 2017 kompletní rekonstrukcí. Koncept moderního nájemního bydlení v historické budově je odpovědí na poptávku po cenově atraktivních bytech v centrální lokalitě. Samotná lokalita poskytuje perfektní občanskou vybavenost a zajišťuje současný standard kvalitního bydlení. V budově jsou k dispozici byty v dispozicích 1+kk, 2+kk, 2+1 a 3+1. V podkroví objekt nabízí menší kanceláře v plochách od 8 do 30 m².

image
image


O developerovi

Vše začalo zde. V areálu bývalých továren, kde navazujeme na Baťův odkaz a pokračujeme v jeho šlépějích zavedeného systému.

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.


2017

rekonstrukce

1 822 m²

celková plocha

6

nadzemních podlaží

Poslední novinky

Co se u nás děje.

blog image

Další silný obchodní partner sídlí v brněnském MORAVÁKU, společnost RE/MAX

Renomovaná mezinárodní makléřská společnost RE/MAX G8 Reality v září letošního roku otevřela…

blog image

Ve 34. budově je nově call centrum Zásilkovny, druhé v České republice

Místo pro nové zákaznické centrum našla Zásilkovna ve 34. budově v areálu bývalé Baťovy továrny ve…

blog image

CREAM naplňuje evropské standardy udržitelnosti, začíná instalovat solární panely

Z velké části energeticky soběstačné, a přitom s minimální ekologickou zátěží budou zlínské…

blog image

Do Baťova areálu ve Zlíně se vrací výroba obuvi, budou tam Vasky

Původně centrální sklad obuvi, dnes administrativní zázemí společnosti CREAM Real Estate a řady…

Naše další nemovitosti