Popis

Informace o jednotce
Vybavení

Pronájem bytů a kanceláří v historickém jádru Prahy

Činžovní dům nabízí nájemní bydlení a kanceláře za dostupné ceny. Budova z 19. století prošla v roce 2017 kompletní rekonstrukcí. Koncept moderního nájemního bydlení v historické budově je odpovědí na poptávku po cenově atraktivních bytech v centrální lokalitě. Samotná lokalita poskytuje perfektní občanskou vybavenost a zajišťuje současný standard kvalitního bydlení. V budově jsou k dispozici byty v dispozicích 1+kk, 2+kk, 2+1 a 3+1. V podkroví objekt nabízí menší kanceláře v plochách od 8 do 30 m².

Typy jednotek

Byty Řehořova 4 se nacházejí nedaleko Hlavního nádraží Praha, na hranici rezidenční čtvrti Žižkov a Praha 1. Nedaleko od budovy jsou Vítkov a oblíbené Riegrovy sady ideální k relaxování, procházkám i schůzkám s přáteli. Adresa těží ze své centrální polohy, přičemž do centra na Václavské náměstí čí Wilsonovo nádraží se dostanete během pěti minut pěšky. Lokalita má plnou občanskou vybavenost.

Byty

V činžovním domě je 27 bytů, které nabízí moderní nájemní bydlení. Ve většině bytů je světlá výška 3 metry, v pátém nadzemním podlaží je světlá výška 2,8 metru. Byty prošly kompletní rekonstrukcí a disponují špaletovými izolačními okny, dřevěnými podlahami a novými páteřními sítěmi.

Kanceláře

V šestém nadzemním podlaží budova nabízí menší kanceláře v plochách od 8 m² do 30 m². Samozřejmostí je společné sociální zázemí a kuchyňka na chodbě, kterou mohou využívat všichni nájemci. Do šestého podlaží vedou buď schody, nebo i výtah z přízemí.

Naše další nemovitosti